درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما

درباره ما

شرکت رنگ های صنعتی ایران، در شهریور سال ۱۳۶۱ به همت جمعی از متخصصین و صنعتگران زبده ایرانی و در زمینی به مساحت بیش از ۱۰،۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی رازی اصفهان، به عنوان یکی از قطب های صنعت رنگ کشور، آغاز به فعالیت نمود.
این شرکت از بدو تاسیس، به عنوان یکی از پیشگامان تولید رنگ های صنعتی کشور، همواره حفظ بالاترین کیفیت و بهبود مستمر فنی را در دستور کار خود قرار داده است. به گونه ای که هم اکنون افتخار همکاری با بیش از ۱۵ فارغ التحصیل رشته مهندسی پلیمر – رنگ از دانشگاه صنعتی امیر کبیر را در واحد‌های مختلف تولید، فروش، R&D و کنترل کیفیت، دارد.
تجربه حاصل از نزدیک به ۴۰ سال همکاری مستمر با صاحبان صنایع بالادستی کشور، نظیر صنعت نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه ها، صنایع فلزی و آلیاژی و… اندوخته گران بهایی را برای شرکت رنگ های صنعتی ایران به همراه داشته است و با این پشتوانه فنی و تجربه ارزشمند، ورود به بازارهای منطقه ای و بین المللی در راستای اعتلای نام ایران عزیزمان، در دستور کار و اولویت جدی برنامه های بازرگانی این شرکت، قرار گرفته است.
لوگوی شرکت رنگ های صنعتی ایران

افتتاح شرکت

شرکت رنگ های صنعتی ایران در ابتدا توسط آقای سعادتی نژاد در شهریور ماه سال ۱۳۶۱ در شهر اصفهان تاسیس گردید تا درصنایع نفت و گاز و پتروشیمی و همچنین در صنایع خودروسازی بخش عمده ای از نیاز صنعت رنگ کشور را پاسخ گو باشد.
این شرکت در ابتدای کار با نام «رنگ روز» ثبت شد و کار خود را از همان بدو تاسیس با تولید انواع رنگ های صنعتی آغاز نمود.

لوگوی شرکت رنگ های صنعتی ایران

سه سال بعد؛ تغییر نام شرکت

با توجه به فعالیت گسترده این شرکت در تولید رنگ های صنعتی، نام این شرکت از «رنگ روز» به نام کنونی؛  «رنگ های صنعتی ایران» تغییر پیدا کرد تا زمینه فعالیت خود را به طور مشخص در نام خود مشخص نماید.

لوگوی شرکت رنگ های صنعتی ایران

۳۰ سال بعد، همکاری با شرکت های‌بزرگ

شرکت رنگ های صنعتی ایران در تمامی وندورلیست های معتبر کشور (لیست تامین کنندگان کالا برای شرکت های عظیم) ثبت گردیده و در طول سی و سه سال سابقه درخشان خود کاملا از پایه های اصلی تامین رنگ صنعتی در کشور به حساب می آید.

لوگوی شرکت رنگ های صنعتی ایران

سال ۱۳۹۷، تغییران بنیادین

تغییرات بنیادین مدیریتی در شرکت رنگ های صنعتی ایران در سال ۹۷ باعث گردید تا تیم جوان و کاملا علمی جایگزین تیم قبلی شود تا این شرکت بتواند اقدامات به روز رسانی را در کنار افزایش انگیزه و طراوت لازم در تیم مدیریتی خود عملی نماید. تمامی اعضای جدید مدیریتی از متخصصین صنعت رنگ و از فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی امیرکبیر هستند که مشخصات این تیم را می توانید در لینک تیم ما مشاهده نمایید.

مشتریان ما

Call Now Button