صفحه استخدام

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. صفحه استخدام

فرصت های شغلی در شرکت رنگ های صنعتی ایران

یکی از بینان های اصلی شرکت رنگ های صنعتی ایران و شرکت همکار ما یعنی شرکت رسپاد اتکا به نیروهای متخصص و فارع التحصیلان ممتاز دانشگاه ای تراز اول صنعتی ایران است. تیم های تخصصی و اجرایی و حتی مدیریتی شرکت رنگ های صنعتی ایران مجموعه ای از متخصصان و مدیران کارآمد است که در کنار سایر همکاران در مجموعه ها و بخش های مختلف ساختار سازمانی منسجم و قابل اعتنایی را امکان پذیر کرده است.

این شرکت همواره برای توسعه ساختار سازمانی، تشکیلاتی و تقویت تیم های اجرایی و مهندسی خود آمادگی دارد که از میان فارغ التحصیلان رشته های مختلف که استعداد و توانایی های قابل ملاحظه ای برای پیشبرد اهداف و ماموریت های شرکت را دارند همکاران تازه ای را انتخاب کند.

در ادامه می توانید با ارسال رزومه خود از روش های ارتباطی زیر، با بخش روابط عمومی شرکت رنگ های صنعتی ایران در میان بگذارید تا در صورت احراض شرایط اولیه از شما برای برداشتن قدم های بعدی و ملاقات و مصاحبه حضوری دعوت به عمل آید. بدیهی است که طی شدن فرایند آشنایی با رزومه متقاضیان و ایجاد ارتباط بعدی مستلزم طی شدن زمان است تا کارشناسان ما بتوانند نسبت به شنجش توانایی های اولیه متقاضیان اقدام کرده و سپس مراحل بعدی همکاری طی شود.

 

ایمیل واحد استخدام شرکت رنگ های صنعتی ایران برای ارسال رزومه شما

همچنین می توانید با تکمیل این فرم تماس با کارشناسان شرکت در تماس باشید

این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید

در پایین همین صفحه نیز کلیات اطلاعات تماس و نحوه دسترسی به تیم های تخصصی و گروه کارشناسی و نیروهای ستادی شرکت برای دریافت هرنوع راهنمایی تکمیلی در اختیار شماست. 

Call Now Button