بزرگترین پالایشگاه گازی خاورمیانه و مشارکت شرکت رنگ های صنعتی ایران در آن

شرکت رنگ های صنعتی ایران، که نزدیک به چهل سال سابقه همکاری مستمر با صاحبان صنایع بالادستی کشور، نظیر صنعت نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه ها، صنایع فلزی و آلیاژی را در کارنامه خود دارد، در تازه ترین گام خود، همکاری با یکی از عظیم ترین پروژه های ملی کشور یعنی بزرگترین پالایشگاه گازی خاورمیانه را آغاز کرده است.

براساس موافقت های صورت گرفته، شرکت رنگ های صنعتی ایران (RSI) به عنوان همکار در زمینه تامین و اجرای پوشش‌های حفاظتی و پشتیبانی فنی و مهندسی شرکت های مجری پروژه عظیم پالایشگاه گاز بید بلند همکاری خواهد داشت.

پروژه بزرگ ملی پالایشگاه بید بلند که نامزد دریافت جایزه جهانی مگاپروژه‌های ۲۰۲۰ نیز شده است و لقب بزرگترین پروژه صنعت گاز کشور را به خود اختصاص داده، در آستانه افتتاح رسمی است و با بهره برداری از این پروژه بخش قابل توجهی از گازهای همراه نفت خوزستان تحویل شبکه سراسری گاز کشور می شود.

ابر پروژه بیدبلند خلیج‌فارس در گستره سه استان خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر در مساحت بیش از ۳۰۰ هکتار شامل سایت پالایشگاهی و تاسیسات ذخیره‌سازی و همچنین بیش از ۹۰۰ کیلومتر خطوط لوله خوراک و انتقال با اعتباری بالغ بر ۳.۴ میلیارد دلار به‌عنوان بزرگ‌ترین طرح جمع‌آوری گازهای همراه نفت است.

بزرگترین پالایشگاه گازی خاورمیانه

 شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس به عنوان بزرگترین پالایشگاه گازی خاورمیانه جهت صیانت از محیط زیست و بهره وری حداکثری از منابع و ذخایر ملی با جمع آوری گازهای همراه نفت در گستره استان های خوزستان،بوشهر و کهگلویه و بویر احمد با تکیه بر دانش و توان نیروهای توانمند داخلی به عنوان بزرگ ترین طرح گازی در خاورمیانه و غرب آسیا در سال جهش تولید آماده افتتاح و بهره برداری می باشد.این طرح بزرگ در مقیاس بین المللی با ثبت رکورد ۶۳ میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه منجر به فوت برای نخستین بار در تاریخ صنعت نفت جمهوری اسلامی ایران و دومین بار در دنیا این دستاورد بزرگ را ثبت نماید. 

این پروژه راهبردی ملی که با توان متخصصان ایرانی به سرانجام رسیده  است و بخش مربوط به پوشش های حفاظتی آن به وسیله شرکت رنگ های صنعتی ایران، عملیاتی خواهد شد.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Button